Weryfikator nigeryjskiego NUBAN


Wybierz bank


Przykład: 0000014579 dla ACCESS BANK    


Jak korzystać z weryfikatora numerów NUBAN


Twoje informacje bankowe są bezpieczne, ponieważ nie przechowujemy ani nie przeglądamy żadnych wprowadzonych przez Ciebie danych.

Aby go zweryfikować, wprowadź NUBAN (Nigeria Uniform Bank Account Number) w polu powyżej. Programiści mogą skorzystać z naszej wyszukiwarki API dla kodów NUBAN.

Upewnij się, że NUBAN ma prawidłowy format. Długość to 10 cyfr bez średników czy spacji.

Minusy przelewów zagranicznych w Twoim banku

Wysyłając lub odbierając międzynarodowy przelew bankowy, możesz stracić pieniądze na nieprawidłowym kursie wymiany i w rezultacie zapłacić za ukryte opłaty. To dlatego, że banki nadal używają starego systemu do wymiany pieniędzy. Zalecamy użycie opcji Wise, która jest zwykle znacznie tańsza. Dzięki nowoczesnej technologii:
  • Za każdym razem dostajesz świetny kurs wymiany oraz niską opłatę, o której poinformujemy Cię na samym początku.
  • Przesyłasz pieniądze tak szybko, jak banki, a często szybciej – niektóre waluty docierają w kilka minut.
  • Twoje pieniądze są chronione zabezpieczeniami stosowanymi w bankach.
  • Dołączasz do ponad 2 milionów klientów, którzy dokonują przelewów w 47 walutach w 70 krajach.

Narzędzia NUBAN (Nigeria Uniform Bank Account Number)

O weryfikatorze NUBAN (Nigeria Uniform Bank Account Number)


Wyszukiwarka kodów Nigeria Uniform Bank Account Number (NUBAN) jest zaprojektowana w celu weryfikacji czy dany kod Nigeria Uniform Bank Account Number (NUBAN) jest poprawny za pomocą obliczeń matematycznych.

To narzędzie służy wyłącznie celom informacyjnym. Mimo, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić aktualne dane, użytkownicy muszą być świadomi, że ta strona internetowa nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich dokładność. Tylko Twój bank może potwierdzić prawidłowe informacje o koncie bankowym. Jeśli dokonujesz płatności, która jest pod presją czasu, zalecamy najpierw skontaktowanie się z bankiem.