Weryfikator kodów SWIFT


przykład: CITIUS33 or CITIUS33XXX
   
TransferWise banner


Jak korzystać z weryfikatora kodów SWIFT


Twoje informacje bankowe są bezpieczne, ponieważ nie przechowujemy ani nie przeglądamy wprowadzonych danych.

Aby sprawdzić, wpisz kod SWIFT w wyznaczonym polu powyżej. Programiści, mogą chcieć skorzystać z naszej wyszukiwarki kodów SWIFT API.

Upewnij się, że kod SWIFT posiada prawidłowy format. Jego długość powinna wynosić 8 lub 11 znaków bez średników lub przerw.

Minusy przelewów zagranicznych w Twoim banku

Wysyłając lub odbierając międzynarodowy przelew bankowy, możesz stracić pieniądze przy nieprawidłowym kursie wymiany i w rezultacie zapłacić za ukryte opłaty. To dlatego, że banki nadal używają starego systemu do wymiany pieniędzy. Zalecamy użycie opcji TransferWise, która jest zwykle znacznie tańsza. Dzięki nowoczesnej technologii:

  • Za każdym razem dostajesz świetny kurs wymiany i niską opłatę z góry.
  • Przesyłasz pieniądze tak szybko, jak banki, a często szybciej - niektóre waluty przechodzą w kilka minut.
  • Twoje pieniądze są chronione zabezpieczeniami na poziomie banku.
  • Dołączasz do ponad 2 milionów klientów, którzy dokonują przelewów w 47 walutach w 70 krajach.

Narzędzia dla kodów SWIFT

Wyszukaj kod SWIFT

Wyszukaj

Zweryfikuj kod SWIFT

Sprawdź
 

O narzędziu do sprawdzania kodów SWIFT


Wyszukiwarka kodów SWIFT jest zaprojektowana aby odnaleźć dany kod SWIFT w zaktualizowanej bazie danych. Obecnie, istnieje więcej niż 100 000 unikatowych kodów SWIFT w naszej bazie danych.

To narzędzie jest wyłącznie w celach informacyjnych. Mimo, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić akuratne dane, użytkownicy muszą być świadomi, że ta strona internetowa nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich dokładność. Tylko Twój bank może potwierdzić prawidłowe informacje o koncie bankowym. Jeśli dokonujesz ważnej płatności, która jest ważna czasowo, zalecamy skontaktowanie się najpierw z bankiem.