Weryfikator kodów BSB w Australii

przykład: 012-002 lub 012002
   
TransferWise banner


Jak korzystać z weryfikatora kodów BSB


Twoje informacje bankowe są bezpieczne, ponieważ nie przechowujemy ani nie przeglądamy wprowadzonych danych.

Aby sprawdzić poprawność, wpisz kod BSB w określonym polu powyżej. Dla programistów- możecie skorzystać z naszej wyszukiwarki API dla kodów BSB.

Upewnij się, że kod BSB ma odpowiedni format. Długość wynosi 6 cyfr bez myślnika lub 7 cyfr z myślnikiem i zawiera tylko cyfry.

Minusy przelewów zagranicznych w Twoim banku

Wysyłając lub odbierając międzynarodowy przelew bankowy, możesz stracić pieniądze przy nieprawidłowym kursie wymiany i w rezultacie zapłacić za ukryte opłaty. To dlatego, że banki nadal używają starego systemu do wymiany pieniędzy. Zalecamy użycie opcji TransferWise, która jest zwykle znacznie tańsza. Dzięki nowoczesnej technologii:

  • Za każdym razem dostajesz świetny kurs wymiany i niską opłatę z góry.
  • Przesyłasz pieniądze tak szybko, jak banki, a często szybciej - niektóre waluty przechodzą w kilka minut.
  • Twoje pieniądze są chronione zabezpieczeniami na poziomie banku.
  • Dołączasz do ponad 2 milionów klientów, którzy dokonują przelewów w 47 walutach w 70 krajach.

Narzędzia dla australijskich kodów BSB

Wyszukaj kod BSB

Wyszukaj

Sprawdź kod BSB

Sprawdź
 

O narzędziu do sprawdzania kodów BSB


Narzędzie od wyszukiwania kodów BSB zostało zaprojektowane w oparciu o zaktualizowaną bazę danych. Aktualnie w bazie danych znajduje się ponad 14 000 unikalnych kodów BSB.

To narzędzie jest wyłącznie w celach informacyjnych. Mimo, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić akuratne dane, użytkownicy muszą być świadomi, że ta strona internetowa nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich dokładność. Tylko Twój bank może potwierdzić prawidłowe informacje o koncie bankowym. Jeśli dokonujesz ważnej płatności, która jest ważna czasowo, zalecamy skontaktowanie się najpierw z bankiem.