Narzędzia służące do wyszukiwania i weryfikacji australijskich kodów BSB

Twoje informacje bankowe są bezpieczne, ponieważ nie przechowujemy ani nie przeglądamy żadnych wprowadzonych przez Ciebie danych.

Aby znaleźć kod BSB, proszę wybrać kraj, bank i miasto, w którym bank się znajduje. Wyszukiwarka kodów BSB wyświetli wynik wyszukiwania poniżej.

Wyszukaj kod BSB
Minusy przelewów zagranicznych w Twoim banku

Wysyłając lub odbierając międzynarodowy przelew bankowy, możesz stracić pieniądze na nieprawidłowym kursie wymiany i w rezultacie zapłacić za ukryte opłaty. To dlatego, że banki nadal używają starego systemu do wymiany pieniędzy. Zalecamy użycie opcji Wise, która jest zwykle znacznie tańsza. Dzięki nowoczesnej technologii:
  • Za każdym razem dostajesz świetny kurs wymiany oraz niską opłatę, o której poinformujemy Cię na samym początku.
  • Przesyłasz pieniądze tak szybko, jak banki, a często szybciej – niektóre waluty docierają w kilka minut.
  • Twoje pieniądze są chronione zabezpieczeniami stosowanymi w bankach.
  • Dołączasz do ponad 2 milionów klientów, którzy dokonują przelewów w 47 walutach w 70 krajach.


Narzędzia dla kodów BSB w Australii

Wyszukaj kod BSB

Wyszukaj

Sprawdź kod BSB

Sprawdź
 

O narzędziach służących do wyszukiwania i weryfikacji australijskich kodów BSB


Narzędzie wyszukiwania kodów BSB w Australii służy sprawdzeniu poprawności Twojego kodu, zgodnie z naszą bazą zawierającą ponad 14 000 unikatowych kodów BSB.

To narzędzie służy wyłącznie celom informacyjnym. Mimo, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić aktualne dane, użytkownicy muszą być świadomi, że ta strona internetowa nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich dokładność. Tylko Twój bank może potwierdzić prawidłowe informacje o koncie bankowym. Jeśli dokonujesz płatności, która jest pod presją czasu, zalecamy najpierw skontaktowanie się z bankiem.