Generator IBAN dla San Marino

Twoje informacje bankowe są bezpieczne, ponieważ nie przechowujemy ani nie przeglądamy żadnych wprowadzonych przez Ciebie danych.

Aby wygenerować IBAN dla konta bankowego w San Marino [SM], wpisz Check Digit (Codice CIN), Bank Code (Codice ABI), Branch Code (Codice CAB), Account Number (Numero di Conto) w odpowiednim polu poniżej.

Upewnij się, że długość i wpisane wartości są zgodne z formatem podanym po prawej stronie. Pomiń spacje i myślniki.

Jeżeli Twój numer konta jest krótszy niż podana wartość, wprowadź zera na początku numeru konta, aby uzyskać jego prawidłową długość.

Kalkulator IBAN dla San Marino

Check Digit (Codice CIN)
   1 alfabet

Bank Code (Codice ABI)
   5 cyfrowy numer

Branch Code (Codice CAB)
   5 cyfrowy numer

Account Number (Numero di Conto)
   12 znaków - liter lub liczbMinusy przelewów zagranicznych w Twoim banku

Wysyłając lub odbierając międzynarodowy przelew bankowy, możesz stracić pieniądze na nieprawidłowym kursie wymiany i w rezultacie zapłacić za ukryte opłaty. To dlatego, że banki nadal używają starego systemu do wymiany pieniędzy. Zalecamy użycie opcji Wise, która jest zwykle znacznie tańsza. Dzięki nowoczesnej technologii:
  • Za każdym razem dostajesz świetny kurs wymiany oraz niską opłatę, o której poinformujemy Cię na samym początku.
  • Przesyłasz pieniądze tak szybko, jak banki, a często szybciej – niektóre waluty docierają w kilka minut.
  • Twoje pieniądze są chronione zabezpieczeniami stosowanymi w bankach.
  • Dołączasz do ponad 2 milionów klientów, którzy dokonują przelewów w 47 walutach w 70 krajach.

O Kalkulatorze IBAN

Kalkulator IBAN tworzy prawidłowy międzynarodowy numer konta bankowego (IBAN) na podstawie lokalnego kodu banku, kodu oddziału i numeru konta bankowego w kraju, w którym bank ten się znajduje. Generator IBAN obsługuje wszystkie kraje i banki SEPA (Single Euro Payments Area).

Narzędzie to sprawdzi kod banku, kod oddziału banku oraz numer konta zgodnie ze standardem obowiązującym w danym kraju, matematycznie wyliczy poprawną sumę kontrolną, sprawdzi długość i strukturę numeru IBAN, aby zweryfikować czy jest on prawidłowy.

Miej na uwadze, że to narzędzie nie sprawdza, czy IBAN istnieje w danym banku — po prostu weryfikuje czy jest on prawidłowy.

To narzędzie służy wyłącznie celom informacyjnym. Mimo, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić aktualne dane, użytkownicy muszą być świadomi, że ta strona internetowa nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich dokładność. Tylko Twój bank może potwierdzić prawidłowe informacje o koncie bankowym. Jeśli dokonujesz pilnej płatności, zalecamy najpierw kontakt z bankiem.