Potwierdź i wygeneruj IBAN w Wallis and Futuna Islands

Twoje informacje bankowe są bezpieczne, ponieważ nie przechowujemy ani nie przeglądamy wprowadzonych danych.

Aby wygenerować IBAN dla konta w Wallis and Futuna Islands [WF] wpisz Bank Code (Code Banque), Branch Code (Code Guichet), Account Number (Numèro de Compte), Check Digits (Clé RIB), w zaznaczonym polu w kalkulatorze kodów IBAN znajdującym się poniżej.

Upewnij się, że długość i wpisane wartości są zgodne z formatem podanym po prawej stronie. Pomiń spacje i myślniki.

Jeżeli Twój numer konta jest krótszy niż podana wartość, wprowadź zera na początku numeru konta, aby uzyskać prawidłową jego długość.

TransferWise

Kalkulator kodów IBAN Wallis and Futuna Islands

Bank Code (Code Banque)
   5-digits Number

Branch Code (Code Guichet)
   5-digits Number

Account Number (Numèro de Compte)
   11-characters Number or Alphabet

Check Digits (Clé RIB)
   2-digits Number (Zostanie wyliczony, jeżeli żadna wartość nie zostanie podana)Minusy przelewów zagranicznych w Twoim banku

Wysyłając lub odbierając międzynarodowy przelew bankowy, możesz stracić pieniądze przy nieprawidłowym kursie wymiany i w rezultacie zapłacić za ukryte opłaty. To dlatego, że banki nadal używają starego systemu do wymiany pieniędzy. Zalecamy użycie opcji TransferWise, która jest zwykle znacznie tańsza. Dzięki nowoczesnej technologii:

  • Za każdym razem dostajesz świetny kurs wymiany i niską opłatę z góry.
  • Przesyłasz pieniądze tak szybko, jak banki, a często szybciej - niektóre waluty przechodzą w kilka minut.
  • Twoje pieniądze są chronione zabezpieczeniami na poziomie banku.
  • Dołączasz do ponad 2 milionów klientów, którzy dokonują przelewów w 47 walutach w 70 krajach.

Więcej o narzędziu do generowania kodów IBAN

Narzędzie do generowania IBAN ma na celu utworzenie prawidłowego międzynarodowego numeru konta bankowego (IBAN) na podstawie lokalnego numeru konta i lokalnego numeru oddziału konta w kraju, w którym bank się znajduje. Generator IBAN obsługuje wszystkie kraje i banki SEPA

Narzędzie to sprawdzi długość lokalnego kodu banku, lokalnego kodu oddziału banku oraz lokalnego numeru konta w celu przekalkulowania sumy kontrolnej oraz weryfikacji czy są one zgodne ze standardem i obowiązującym formatem w celu sprawdzenia czy jego poprawności.

Prosimy mieć na uwadze, że te narzędzia nie weryfikują czy dany kod IBAN istnieje w danym banku.

To narzędzie jest wyłącznie w celach informacyjnych. Mimo, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić akuratne dane, użytkownicy muszą być świadomi, że ta strona internetowa nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich dokładność. Tylko Twój bank może potwierdzić prawidłowe informacje o koncie bankowym. Jeśli dokonujesz ważnej płatności, która jest ważna czasowo, zalecamy skontaktowanie się najpierw z bankiem.