Wyszukiwarka i weryfikacja NSC (National Sort Code)

Twoje informacje bankowe są bezpieczne, ponieważ nie przechowujemy ani nie przeglądamy żadnych wprowadzonych przez Ciebie danych.

Aby wyszukać Ireland National Sort Code (NSC), wybierz bank, miasto oraz oddział, w którym bank się znajduje. Wyszukiwarka Ireland National Sort Code (NSC) wyświetli wyniki wyszukiwania poniżej. Zobaczysz Ireland National Sort Code (NSC) wybranego banku, adres, kod SWIFT oraz numer kontaktowy.

Wyszukaj NSC (National Sort Code)


Minusy przelewów zagranicznych w Twoim banku

Wysyłając lub odbierając międzynarodowy przelew bankowy, możesz stracić pieniądze na nieprawidłowym kursie wymiany i w rezultacie zapłacić za ukryte opłaty. To dlatego, że banki nadal używają starego systemu do wymiany pieniędzy. Zalecamy użycie opcji Wise, która jest zwykle znacznie tańsza. Dzięki nowoczesnej technologii:
  • Za każdym razem dostajesz świetny kurs wymiany oraz niską opłatę, o której poinformujemy Cię na samym początku.
  • Przesyłasz pieniądze tak szybko, jak banki, a często szybciej – niektóre waluty docierają w kilka minut.
  • Twoje pieniądze są chronione zabezpieczeniami stosowanymi w bankach.
  • Dołączasz do ponad 2 milionów klientów, którzy dokonują przelewów w 47 walutach w 70 krajach.


Narzędzia dla National Sort Code (NSC)

Wyszukaj NSC

Wyszukaj

Sprawdź NSC

Sprawdź
 

O narzędziach do wyszukiwania i weryfikacji NSC (National Sort Code)


Narzędzia do wyszukiwania Ireland NSC (National Sort Code) sprawdzają ważność Twoje kodu na podstawie naszej bazy danych, w której znajduje się aktualnie ponad 2 000 unikalnych kodów NSC.

To narzędzie służy wyłącznie celom informacyjnym. Mimo, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić aktualne dane, użytkownicy muszą być świadomi, że ta strona internetowa nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich dokładność. Tylko Twój bank może potwierdzić prawidłowe informacje o koncie bankowym. Jeśli dokonujesz płatności, która jest pod presją czasu, zalecamy najpierw skontaktowanie się z bankiem.