Wyszukiwarka i weryfikacja NSC (National Sort Code)

Twoje informacje bankowe są bezpieczne, ponieważ nie przechowujemy ich ani nie przeglądamy wprowadzonych danych.

Aby znaleźć irlandzki National Sort Code (NSC), proszę wybrać bank, miasto i oddział, w którym znajduje się bank. Wyszukiwarka NSC (National Sort Code) wyświetli wynik poniżej wyszukiwania. Wynik wyszukiwania wyświetli wybrany NSC dla wskazanego banku, adres, SWIFT kod, adres i numer kontaktowy.

TransferWise banner

Wyszukaj NSC (National Sort Code)


Minusy przelewów zagranicznych w Twoim banku

Wysyłając lub odbierając międzynarodowy przelew bankowy, możesz stracić pieniądze przy nieprawidłowym kursie wymiany i w rezultacie zapłacić za ukryte opłaty. To dlatego, że banki nadal używają starego systemu do wymiany pieniędzy. Zalecamy użycie opcji TransferWise, która jest zwykle znacznie tańsza. Dzięki nowoczesnej technologii:

  • Za każdym razem dostajesz świetny kurs wymiany i niską opłatę z góry.
  • Przesyłasz pieniądze tak szybko, jak banki, a często szybciej - niektóre waluty przechodzą w kilka minut.
  • Twoje pieniądze są chronione zabezpieczeniami na poziomie banku.
  • Dołączasz do ponad 2 milionów klientów, którzy dokonują przelewów w 47 walutach w 70 krajach.


Narzędzia dla National Sort Code (NSC)

Odnajdź NSC

Wyszukaj

Zweryfikuj NSC

Sprawdź
 

O narzędziach do wyszukiwania i weryfikacji NSC (National Sort Code)


Narzędzia do wyszukiwania NSC (National Sort Code) są zaprojektowne w celu odszukania NSC (National Sort Code) dla każdego banku i instytucji finansowej w Irlandii w zaktualizowanej bazie. Aktualnie w bazie danych znajduje się ponad 2000 unikalnych kodow NSC (National Sort Code).

To narzędzie jest wyłącznie w celach informacyjnych. Mimo, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić akuratne dane, użytkownicy muszą być świadomi, że ta strona internetowa nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich dokładność. Tylko Twój bank może potwierdzić prawidłowe informacje o koncie bankowym. Jeśli dokonujesz ważnej płatności, która jest ważna czasowo, zalecamy skontaktowanie się najpierw z bankiem.