Narzędzia do wyszukiwania kodów NCC

Twoje informacje bankowe są bezpieczne, ponieważ nie przechowujemy ani nie przeglądamy żadnych wprowadzonych przez Ciebie danych.

Aby odnaleźć kod NCC (National Clearing Code), wybierz bank, miasto oraz oddział, w którym znajduje się bank. Wyszukiwarka kodów NCC wyświetli wynik wyszukiwań poniżej.

Wyszukaj kod NCC (New Zealand National Clearing Code)


Minusy przelewów zagranicznych w Twoim banku

Wysyłając lub odbierając międzynarodowy przelew bankowy, możesz stracić pieniądze na nieprawidłowym kursie wymiany i w rezultacie zapłacić za ukryte opłaty. To dlatego, że banki nadal używają starego systemu do wymiany pieniędzy. Zalecamy użycie opcji Wise, która jest zwykle znacznie tańsza. Dzięki nowoczesnej technologii:
  • Za każdym razem dostajesz świetny kurs wymiany oraz niską opłatę, o której poinformujemy Cię na samym początku.
  • Przesyłasz pieniądze tak szybko, jak banki, a często szybciej – niektóre waluty docierają w kilka minut.
  • Twoje pieniądze są chronione zabezpieczeniami stosowanymi w bankach.
  • Dołączasz do ponad 2 milionów klientów, którzy dokonują przelewów w 47 walutach w 70 krajach.


Narzędzia NCC (New Zealand National Clearing Code)

Wyszukaj NCC

Wyszukaj

Sprawdź NCC

Sprawdź
 

O narzędziach do wyszukiwania kodów NCC (National Clearing Code)


Narzędzie do wyszukiwania kodów NCC (New Zealand National Clearing Code) sprawdza ważność Twojego kodu w oparciu o zaktualizowaną bazę danych. Aktualnie znajduje się w niej ponad 3000 unikalnych kodów NCC.

To narzędzie służy wyłącznie celom informacyjnym. Mimo, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić aktualne dane, użytkownicy muszą być świadomi, że ta strona internetowa nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich dokładność. Tylko Twój bank może potwierdzić prawidłowe informacje o koncie bankowym. Jeśli dokonujesz płatności, która jest pod presją czasu, zalecamy najpierw skontaktowanie się z bankiem.