Narzędzia do wyszukiwania amerykańskich numerów oddziału banku

Twoje informacje bankowe są bezpieczne, ponieważ nie przechowujemy ani nie przeglądamy żadnych wprowadzonych przez Ciebie danych.

Aby znaleźć numer oddziału banku, proszę wybrać stan, bank i miasto, w którym bank się znajduje. Wyszukiwarka numerów oddziału banku wyświetli wynik wyszukiwania poniżej.

Wyszukaj numer oddziału banku


Minusy przelewów zagranicznych w Twoim banku

Wysyłając lub odbierając międzynarodowy przelew bankowy, możesz stracić pieniądze na nieprawidłowym kursie wymiany i w rezultacie zapłacić za ukryte opłaty. To dlatego, że banki nadal używają starego systemu do wymiany pieniędzy. Zalecamy użycie opcji Wise, która jest zwykle znacznie tańsza. Dzięki nowoczesnej technologii:
  • Za każdym razem dostajesz świetny kurs wymiany oraz niską opłatę, o której poinformujemy Cię na samym początku.
  • Przesyłasz pieniądze tak szybko, jak banki, a często szybciej – niektóre waluty docierają w kilka minut.
  • Twoje pieniądze są chronione zabezpieczeniami stosowanymi w bankach.
  • Dołączasz do ponad 2 milionów klientów, którzy dokonują przelewów w 47 walutach w 70 krajach.


Narzędzia dla numerów oddziałów banku w USA

Wyszukaj numer oddziału banku

Wyszukaj

Sprawdź numer oddziału banku

Sprawdź
 

O narzędziach dla amerykańskich numerów oddziałów banku


Narzędzie wyszukiwania numerów oddziału banku w Stanach Zjednoczonych sprawdza poprawność Twojego numeru oddziału banku, zgodnie z naszą bazą danych zawierającą ponad 18 000 takich numerów.

To narzędzie służy wyłącznie celom informacyjnym. Mimo, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić aktualne dane, użytkownicy muszą być świadomi, że ta strona internetowa nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich dokładność. Tylko Twój bank może potwierdzić prawidłowe informacje o koncie bankowym. Jeśli dokonujesz płatności, która jest pod presją czasu, zalecamy najpierw skontaktowanie się z bankiem.