Weryfikator indyjskich kodów IFSC


przykład: MAHB0001821
   Jak skorzystać z weryfikatora kodów IFSC


Twoje informacje bankowe są bezpieczne, ponieważ nie przechowujemy ani nie przeglądamy żadnych wprowadzonych przez Ciebie danych.

Aby sprawdzić poprawność, wpisz kod IFSC w określonym polu powyżej. Programiści mogą skorzystać z naszej wyszukiwarki API dla kodów IFSC.

Upewnij się, że kod IFSC posiada prawidłowy format. Jego długość to 11 znaków, zawiera on zarówno litery i cyfry bez żadnych myślników czy przerw.

Minusy przelewów zagranicznych w Twoim banku

Wysyłając lub odbierając międzynarodowy przelew bankowy, możesz stracić pieniądze na nieprawidłowym kursie wymiany i w rezultacie zapłacić za ukryte opłaty. To dlatego, że banki nadal używają starego systemu do wymiany pieniędzy. Zalecamy użycie opcji Wise, która jest zwykle znacznie tańsza. Dzięki nowoczesnej technologii:
  • Za każdym razem dostajesz świetny kurs wymiany oraz niską opłatę, o której poinformujemy Cię na samym początku.
  • Przesyłasz pieniądze tak szybko, jak banki, a często szybciej – niektóre waluty docierają w kilka minut.
  • Twoje pieniądze są chronione zabezpieczeniami stosowanymi w bankach.
  • Dołączasz do ponad 2 milionów klientów, którzy dokonują przelewów w 47 walutach w 70 krajach.


Narzędzia kodów IFSC

Wyszukaj kod IFSC

Wyszukaj

Sprawdź kod IFSC

Sprawdź
 

Narzędzia do weryfikacji kodów IFSC


Narzędzie do wyszukiwania kodów IFSC zostało zaprojektowane w oparciu o zaktualizowaną bazę danych. Aktualnie w bazie danych znajduje się ponad 14 000 unikalnych kodów IFSC.

To narzędzie służy wyłącznie celom informacyjnym. Mimo, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić aktualne dane, użytkownicy muszą być świadomi, że ta strona internetowa nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich dokładność. Tylko Twój bank może potwierdzić prawidłowe informacje o koncie bankowym. Jeśli dokonujesz płatności, która jest pod presją czasu, zalecamy najpierw skontaktowanie się z bankiem.