Kalkulator indyjskich kodów IFSC


przykład: MAHB0001821
   
TransferWise banner


Jak skorzystać z kalkulatora kodów IFSC


Twoje informacje bankowe są bezpieczne, ponieważ nie przechowujemy ani nie przeglądamy wprowadzonych danych.

Aby sprawdzić poprawność, wpisz kod IFSC w określonym polu powyżej. Dla programistów- możecie skorzystać z naszej wyszukiwarki API dla kodów IFSC.

Upewnij się, że kod IFSC posiada prawidłowy format. Jego długość to 11 znaków i zawiera on zarówno litery i cyfry bez żadnych myślników czy przerw.

Minusy przelewów zagranicznych w Twoim banku

Wysyłając lub odbierając międzynarodowy przelew bankowy, możesz stracić pieniądze przy nieprawidłowym kursie wymiany i w rezultacie zapłacić za ukryte opłaty. To dlatego, że banki nadal używają starego systemu do wymiany pieniędzy. Zalecamy użycie opcji TransferWise, która jest zwykle znacznie tańsza. Dzięki nowoczesnej technologii:

  • Za każdym razem dostajesz świetny kurs wymiany i niską opłatę z góry.
  • Przesyłasz pieniądze tak szybko, jak banki, a często szybciej - niektóre waluty przechodzą w kilka minut.
  • Twoje pieniądze są chronione zabezpieczeniami na poziomie banku.
  • Dołączasz do ponad 2 milionów klientów, którzy dokonują przelewów w 47 walutach w 70 krajach.


Narzędzia kodów IFSC

Wyszukaj kod IFSC

Wyszukaj

Zweryfikuj kod IFSC

Sprawdź
 

Narzędzia do weryfikacji kodów IFSC


Narzędzie do wyszukiwania kodów IFSC zostało zaprojektowane w oparciu o zaktualizowaną bazę danych. Aktualnie w bazie danych znajduje się ponad 14 000 unikalnych kodów IFSC.

To narzędzie jest wyłącznie w celach informacyjnych. Mimo, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić akuratne dane, użytkownicy muszą być świadomi, że ta strona internetowa nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich dokładność. Tylko Twój bank może potwierdzić prawidłowe informacje o koncie bankowym. Jeśli dokonujesz ważnej płatności, która jest ważna czasowo, zalecamy skontaktowanie się najpierw z bankiem.