Narzędzia służące do wyszukiwania i weryfikacji kodów IFSC dla Indii

Twoje informacje bankowe są bezpieczne, ponieważ nie przechowujemy ani nie przeglądamy żadnych wprowadzonych przez Ciebie danych.

Aby znaleźć kod IFSC, proszę wybrać nazwę banku, stan oraz miasto, w którym znajduje się bank. Wyszukiwarka kodów IFSC wyświetli wynik wyszukiwania poniżej.

Wise

Wyszukaj kod IFSC
Minusy przelewów zagranicznych w Twoim banku

Wysyłając lub odbierając międzynarodowy przelew bankowy, możesz stracić pieniądze na nieprawidłowym kursie wymiany i w rezultacie zapłacić za ukryte opłaty. To dlatego, że banki nadal używają starego systemu do wymiany pieniędzy. Zalecamy użycie opcji Wise, która jest zwykle znacznie tańsza. Dzięki nowoczesnej technologii:
  • Za każdym razem dostajesz świetny kurs wymiany oraz niską opłatę, o której poinformujemy Cię na samym początku.
  • Przesyłasz pieniądze tak szybko, jak banki, a często szybciej – niektóre waluty docierają w kilka minut.
  • Twoje pieniądze są chronione zabezpieczeniami stosowanymi w bankach.
  • Dołączasz do ponad 2 milionów klientów, którzy dokonują przelewów w 47 walutach w 70 krajach.


Narzędzia kodów IFSC

Wyszukaj kod IFSC

Wyszukaj

Sprawdź kod IFSC

Sprawdź
 

O narzędziach do weryfikacji kodów IFSC


Narzędzie do wyszukiwania kodów IFSC zostało zaprojektowane w oparciu o zaktualizowaną bazę danych. Aktualnie w bazie danych znajduje się ponad 140 000 unikalnych kodów IFSC.

To narzędzie służy wyłącznie celom informacyjnym. Mimo, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić aktualne dane, użytkownicy muszą być świadomi, że ta strona internetowa nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich dokładność. Tylko Twój bank może potwierdzić prawidłowe informacje o koncie bankowym. Jeśli dokonujesz płatności, która jest pod presją czasu, zalecamy najpierw skontaktowanie się z bankiem.